Love or Frendship trylogia: bohaterowie

Love or Friendship 

Pierwsza część mojego opowiadania opowiada o przyjaciółkach, zwykłych siedemnastolatkach, które poznały się kiedy jedna z nich przyjechała do Londynu.To tu rozegra się cała historia. Czy to jedno spotkanie na zawsze zmieni ich życie? Czy znajdą prawdziwych przyjaciół? I czy odnajdą miłość swojego życia? Poczekamy zobaczymy.

Maja- zwykła siedemnastolatka. Jest lubiana przez kolegów i koleżanki, chodzi z najprzystojniejszym chłopakiem w szkole.Pełna życia, miła i zdecydowana.
Monika-ma siedemnaście lat i jest najlepszą przyjaciółką Mai. W przeciwieństwie do swojej przyjaciółki nie jest aż tak bardzo lubiana przez swoich rówieśników. Nie zna zbyt wielu osób.Jest bardzo nieśmiała i tylko w towarzystwie Majki czuje się sobą.  Uwielbia długie spacery, grać na pianinie.Uczy się gry na gitarze.
Rob-na pozór miły osiemnastolatek, kochający swoją dziewczynę. Wszyscy chcą należeć do jego paczki. Uwielbia być w centrum uwagi. 
One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan.

Find Happiness

Więc tak: nowa historia, nowi bohaterzy. No może nie do końca. Przedstawiam wam bohaterów drugiej części mojego opowiadania. Zmieni się główna bohaterka. Tym razem poznamy historie dziewczyny, która straciła rodziców poprzez tragiczny wypadek, która szuka swojego dawnego przyjaciela i w końcu poznamy dziewczynę, która wędrując przez świat z gitarą szuka szczęścia które straciła.  


Blanka- osiemnastolatka szukająca szczęścia. Podróżuje przez świat z gitarą. W pewnym momencie spotyka na swojej drodze Monikę, która staje się jej przyjaciółką. Blanka jest sierotą, którą nikt nie chciał się zaopiekować po śmierci rodziców. Właśnie ten brak rodziców połączy ze sobą te dwie dziewczyny.
Monika- dziewiętnastolatka która dzięki nowej koleżance staje na nogi i bardzo się zmienia. Przestała krzywdzić ludzi, teraz im tylko pomaga. Rusza w podróż z Blanką. Mimo tego że staje się przyjaciółką głównej bohaterki to ta nie chce jej powiedzieć czego tak właściwie szuka.
Liam
Zayn
Niall
Louis
Harry
__________________________________________________
Postanowiłam przedstawić wam kolejne dwie bohaterki mojego opowiadanie. Rozdziały od 21 będą teraz publikowane pod nazwą "In the shadow of love". 
Olivia- ma 18 lat (niedługo 19) przybyła do Londynu, aby poznać swoją siostrę. Została adoptowana i dopiero po śmierci biologicznych rodziców się o tym dowiedziała. Ludzie często uważają ją za rozpuszczoną dziewczynę, tylko dlatego że pochodzi z bogatej rodziny. W rzeczywistości jest bardzo miła i przyjacielska. Jak dotąd nie znalazła jeszcze prawdziwej miłości.

Justine- osiemnastolatka, przyjaciółka Blanki ze szkoły. Często trzyma się na uboczu, jest niezauważana przez nikogo. Przeżyła już tą prawdziwą miłość. Jej chłopak zginął w wypadku. Stara się o tym nie myśleć i żyć dalej. Zmienia się kiedy poznaje Blankę. Jest bardziej otwarta na nowe znajomości. 

One Moment

Kolejna część mojego opowiadania. Jak się potoczy ta historia? Zobaczymy.
Gabrielle "Bri" Meyer- siedemnastolatka kochająca zwierzęta. Od czasu zerwania z najpopularniejszym chłopakiem w szkole jest cały czas ośmieszana. Córka jednych z najbogatszych ludzi w Londynie. Ucieka od miłości, ale wkrótce ma to się zmienić
Rose- ma 18 lat i jest najlepszą przyjaciółką, można powiedzieć też że jedyną przyjaciółką, Bri. Ona dobrze wie co przechodzi jej przyjaciółka. Sama kiedyś została zdradzona. Jej pasją jest muzyka i wszystko co się z nią łączy.


One Direcion


2 komentarze: